Linde E30H-01/600
Offerte aanvragen
Aandrijving
Electrisch
Capaciteit
3000kg
Afgelezen uren
7899
Omschrijving
Halfcabin, 3rd valve, integral sideshift, Battery 4PzS620 Ah (2017)
Algemeen
SKU nummer
18013
Merk
Linde
Model
E30H-01/600
Chassisnummer
H2X387C001755
Bouwjaar
Afgelezen uren
Uitrusting
Halfkabine, 3e functie
Technisch
Aandrijving
Electrisch
Capaciteit
3000 kg
Lastzwaartepunt
600 mm
Hefmast
Type
Triplex 3F
Hefhoogte
6750 mm
Bouwhoogte
2940 mm
Vrije heffing
2200 mm
Vorkenbord
integral sideshift
Vorken
Vorklengte
1200 mm