Linde E30H-01/600
Angebot anfordern
Antrieb
Elektro
Kapazität
3000kg
Betriebsstunden abgelesen
7899
Beschreibung
Halfcabin, 3rd valve, integral sideshift, Battery 4PzS620 Ah (2017)
Allgemein
SKU-Nummer
18013
Marke
Linde
Modell
E30H-01/600
Fahrgestellnummer
H2X387C001755
Baujahr
Betriebsstunden abgelesen
Ausrüstung
Halbkabine, 3. Ventil
Technisch
Antrieb
Elektro
Kapazität
3000 kg
Lastschwerpunkt
600 mm
Hubgerüst
Typ
Triplex 3F
Hubhöhe
6750 mm
Bauhöhe
2940 mm
Freihub
2200 mm
Gabelträger
integral sideshift
Gabeln
Gabellänge
1200 mm